Emekliye 6500 TL ödeme... Son dakika... Müjdeli haber verildi, Ek ödeme hesaplarda olacak

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank emekli olan vatandaşları 6500 TL ödeme vereceğini açıkladı.

Emekliye 6500 TL ödeme... Son dakika... Müjdeli haber verildi, Ek ödeme hesaplarda olacak

Son zamanlarda ihtiyaç kredisi olarak kredi işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bankaların başında gelen Vakıfbank emekli olan kişilere de müjdeli haber vermeye devam ediyor. Emekli olup, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar, Vakıfbank üzerinden yapacakları tüm işlemlerde 6500 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi olabilmektedir. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde sizlere verilecek olan bu 6500 TL ödemeler de nakit kredi kullanacak olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplara yatırılmaktadır.

Daha önce ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin nakit ihtiyacı olması durumunda kullanacakları krediler ile birlikte verilecek olan bu nakit ödemelerde gelir belgesiz olarak sizlere işlem yapılmaktadır. Emekli maaş hesabınız üzerinden işlem yapacağınız için emekli maaşınızı, Vakıfbank üzerinden olması, banka tarafından istenen şartların başında gelmektedir. Emekli maaşınızı Vakıfbank, şubelerini taşımanız durumunda kredi işlemlerini daha yüksek limitlerde yapmak isteyen vatandaşlar ise başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini, bankadan hızlı bir şekilde daha yüksek limitlerde maaş, taşıma işlemleri sonrasında yapabilmektedir.

EMEKLİYE 6500 TL ÖDEME

Vakıfbank ile emekli olan vatandaşlar 6500 TL’ye dek ödeme almaya başlayacak. Emeklilere 6500 TL’ye dek ödeme yapan Vakıfbank, kendi bankasından emekli maaşı çeken kişiler için bu kampanyayı gerçekleştiriyor. Emekli maaşını Vakıfbank üzerinden alan ve bankanın resmi sitesine giriş yapıp buradan internet şifresiyle beraber kredili mevzuat hesabı açan herkes 6500 tl alabilmiş olacak. Bunun yanı sıra banka şubelerinden bankanın kendi ATM’si aracılığıyla müşteri hizmetleri numarasına ulaşarak da dilediğiniz an kolay bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz.