Emekliye 200 bin TL ödeme olacak! Son dakika kampanyası başladı!

Emeklilere ödenecek olan nakit ödemeleri ile ilgili son dakika paylaşım yapıldı! 200 bin TL ödeme verilecek!

Emekliye 200 bin TL ödeme olacak! Son dakika kampanyası başladı!

Kamu bankası olarak hizmet veren Vakıfbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 200000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecek dileyen vatandaşlar, kullanmış oldukları ihtiyaç kredileriyle birlikte 12 ay vadeli ödemeli olacak şekilde diğer bankalardaki kredi borçlarında kapatabileceklerdir. Emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler 200000 TL kredi ödemesini Vakıfbank üzerinden yapmak istiyorlarsa, maaş müşterisi olması gerekiyor.

VAKIFBANK KREDİ BAŞVURUSU

Kamu bankası olan Vakıfbank, uygun faizlerle ödeme yapacağını açıkladı. Son dakika kampanyasına göre bankadan işlem yapacak olan kişilere hemen ödeme verileceği haberi verildi. 200 bin TL kredi alacak kişilere banka 3 ay ertelemeli olarak yeni bir kredi paketi hazırladı. Banka müşterisi olan kişiler, uygun faizlerle kredi almak için banka müşterisi olmaları durumunda hemen ödeme yapabileceklerdir. Vakıfbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, size en yakın banka şubesine giderek işlem yapabilirsiniz. Kamu bankası Vakıfbank yaptığı bu yeni kampanya ile birlikte, vatandaşlara ve emeklilere ödeme vermektedir.

Vakıfbank 200 bin TL'ye kadar vereceği emekli kredilerinde müşterilere 12 ay vade ile işlem yapmaktadır. Eğer emekli maaşınız bu bankada değilse bankaya maaşınızı taşıdıktan sonra maaşınızın 15 katına kadar kredi alabilirsiniz. İlk maaşınızı aldıktan sonra da geriye kalan 7 katını kullanabilirsiniz.

Bu bankadan emekli olan kişilerin kredi kullanması için maaş taşıması şartı vardır. Emekli kredisi haricinde bankadan ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi konut kredisi ve taşıt kredisinde kullanabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler