Emekliye 20.000 TL Ödeme Veriliyor, Bugün Açıklaması ve Duyurusu Yapıldı

Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde 20000 TL kadar ödeme almak istiyorsanız, başvuru yapacak olan kişiler için duyuru paylaşıldı.

Emekliye 20.000 TL Ödeme Veriliyor, Bugün Açıklaması ve Duyurusu Yapıldı

Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde 20000 TL kadar ödeme almak istiyorsanız, başvuru yapacak olan kişiler için duyuru paylaşıldı. Emekli maaş hesabınız üzerinden, Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası aracılığı ile birlikte dilediğiniz zaman 20000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ödeme alabilecek ve banka müşterisi olmanız durumunda da bu ödemelerden daha yüksek limitlerde de faydalanarak, ihtiyaç kredilerinizi 3 banka üzerinden dilediğiniz zaman alabileceksiniz.

Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeli kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve banka üzerinden ihtiyaç kredisi alabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşların 20000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde ödeme alacağı haberi verildi.

En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabilecek ve kredi işlemlerinizi bu bankadan istediğiniz zaman yapabileceksiniz.

Akbank Denizbank, Yapı Kredi Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden emekli maaşı alıyorsanız, bankaların SMS servisini kullanabilir veya bankaların müşterisi olmanız durumunda mobil uygulamalar üzerinden emekli kredisi alabilirsiniz. Akbank Yapı Kredi Bankası ve Denizbank'ın resmi internet sitelerine girerek, İhtiyaç Kredisi Başvuru Formunu doldurarak, onay alacak olan emeklilerden kredi notu yüksek olması durumunda sadece 20000 TL değil, daha yüksek limitlerde krediler kullanabilmektedirler.

3 banka üzerinden de emekli maaşı alıyorsanız, bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de 7 24 kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler