Emekliye 11755 TL Ödeme Yapılacak, Şubat Ayı sonuna kadar devam edecek kampanya!

Emekli maaşlarını alan kişilere 11755 TL nakit ödemesi olacaktır. Hangi bankalar veriyor? İşte detaylar...

Emekliye 11755 TL Ödeme Yapılacak, Şubat Ayı sonuna kadar devam edecek kampanya!

Emekli olan kişiler için başlatılan kampanyalar gün geçtikçe ilgi ile izleniyor. Emekli maaşlarına ek ödeme ve kredi ödemeleri gibi kampanyalar, emeklilerin nakit sıkıntısını gideriyor. Son yapılan kampanyada, kendi bankasından emekli maaşı alan kişilere 11755 TL ödeme verileceği haberi geldi. Bu haber ile birlikte, kredi notu ve kredi siciline bakmadan, kendi banka hesabınız üzerinden 11755 TL emekli ödemesi alabileceksiniz. Peki bu krediyi hangi bankalar emeklilere veriyor? Gelin şimdi dilerseniz, bu bankaların başvuru yöntemlerine bakalım...

Akbank 11755 TL emekli kredisi ödemesi

Akbank kendi bankasından emekli maaşı alan ve bu maaş üzerinden daha önce kredi alıp, düzenli ödemeler yapan kişilere 11755 TL ödeme verecektir. Bu şekilde sizlerde başvuru yapabilir ve kredi kullanabilirsiniz. 11755 TL ödeme alacak kişilere banka 5 dakika içinde Akbank direkt uygulaması üzerinden ödeme vermektedir.

Denizbank 11755 TL emekli kredisi ödemesi

Denizbank üzerinden de 11755 TL ödeme alabilirsiniz. Bu şekilde alacağınız krediler, emekli maaşı banka üzerinde olan kişilere ödenecektir. Banka müşterisi olmayan emekliler, kredi notu 1800 civarındaysa, banka bu kişilere SMS ile de onay vermektedir. KREDİM TC KİMLİK ve DOĞUM TARİHİ yazarak bu mesajı Cebimde kredi servisi numarası olan 3280 numarasına mesaj atmanız durumunda hemen kredi alabileceksiniz. Bu şekilde de kredi başvurusu yapmış olacaksınız ve kredi onayı alan emekliler 11755 TL ödeme kullanabileceklerdir.

Önceki ve Sonraki Haberler