Emekliye 1-2-3 ay ertelemeli, 44-55-76 bin TL ödeme haberi geldi! 3 banka birleşti

Emekli maaş hesabınız üzerinden nakit kredi kullanacak olan kişilere 3 banka tarafından yeni bir duyuru paylaşıldı.

Emekliye 1-2-3 ay ertelemeli, 44-55-76 bin TL ödeme haberi geldi! 3 banka birleşti

44-55-76 bin TL Emekli kredisi kullanacak olan vatandaşlara, Ziraat Bankası başta olmak üzere diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank gibi bankaların yanı sıra bazı özel bankalarında işlemlere katılarak, kredi ödemeleri verileceği resmi internet siteleri üzerinden duyuruldu. Emekli kredisi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirecek uygun faizlerle hem 36 ay vadeli hem de 24 ay vadeli kredi paketlerinden bir tanesini seçebilir ve dilediğiniz zaman emekli kredisi kullanabilirsiniz.

Emekli kredileri ihtiyaç kredisi olarak verilecek ve onaylanan krediler, dilediğiniz zaman hesaplarınıza yatırılacak ve aynı zamanda kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların emekli maaş hesapları, başvuru yapmış oldukları bankalar üzerinden alınacaktır. Belirtilen şartlara uygun olmanız durumunda, sizler için verilecek olan 3 ay ertelemeli İhtiyaç Kredisi kampanyasına 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak katılabilirsiniz.

EMEKLİ KREDİSİ NASIL ALINIR?

Şubat ayının son haftasına kadar devam edecek olan yeni Emekli Kredisi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşları emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapılır. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz kredi kampanyalarından faydalanacak olan vatandaşlara Emekli Kredisi adı altında uygun faizlerle işlem yapılarak kredi ödemeleri verilir. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi yapabileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşların emekli maaş hesapları üzerinden işlemlere hemen hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Emekli kredisi adı altında alabileceğiniz kredilere başvurularınızı Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Kamu bankaları üzerinde hesabı olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, kamu bankaları müşterileri olmaları durumunda kredi ödemelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve onay olabileceğiniz kampanyaları katılmak isteyen vatandaşlar, emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirler.

Emekli olan ve kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara destek ödemelerinden faydalanmaları halinde diğer bankalardaki olan borçlarını kapatabilmeleri için de borç kapatma kredileri ödemeleri verilmektedir. Emekli olan vatandaşlar, borç kapatma kredilerine katılarak, işlem yapmak istiyorlarsa da banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte işlemlerini gerçekleştirebilirler ve tüm banka borçlarını tek bir yerde toplayabilirler.

Önceki ve Sonraki Haberler