Emeklinin beklediği haber verildi! Ek ödemeler hesaplara yatmaya bu sabah başlayacak!

Emekli maaşını kamu bankaları üzerinden alan vatandaşların uygun faizlerle ek ödemeli krediler verilmeye devam edilecek.

Emeklinin beklediği haber verildi! Ek ödemeler hesaplara yatmaya bu sabah başlayacak!

1 Şubat tarihi ile birlikte başlatılan yeni kampanyada, emekli maaş alan vatandaşlar, kamu bankaları üzerinden alacakları, ihtiyaç kredisi ödemeleriyle birlikte istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirebilecekler ve diledikleri zaman bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabileceklerdir. Halkbank Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından başlatılan kampanyada, emekli maaşını hangi banka üzerinden alıyorsanız o bankadan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Ziraat Bankası Vakıfbank, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu duyurularda emekli maaş hesapları üzerinden daha önce kredi kullanan kişilere ek kredi ödemesi vereceğini açıkladı. 3 kamu bankası üzerinden de emekli maaş alan tüm vatandaşlar diledikleri zaman kredi başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

Kamu bankaları üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank Ziraat Bankası Vakıfbank üzerinden sizlerde kredi kullanmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda, işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Emekli maaş hesapları üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresiyle birlikte kredi başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi ödemesi verilecektir.

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar, banka internet bankacılığı uygulaması haricinde banka şubelerine giderek veya bankanın internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak kredi işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Emekli olmanız ve emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden almanız durumunda, kullanacağınız tüm kredilerde 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak, diğer bankalar ile birlikte karşılaştırma yaptığımız zaman düşük faizli kredi alabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler