Emeklinin beklediği haber 3 Şubat duyuruldu! Emekli maaşlarına ek ödemeler olacak

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden sizlerde başvuru yaparak ek ödeme almak istiyorsanız, bugün itibariyle başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Emeklinin beklediği haber 3 Şubat duyuruldu! Emekli maaşlarına ek ödemeler olacak

Emekli maaşlarına verilecek olan ek ödemeleriyle ilgili karar paylaşırdı. 3 Şubat tarihinde başlayan ve şubat ayı sonuna kadar devam edecek olan ve emekli maaşı almış olduğunuz, bankalar üzerinden nakit başvurusu yapabileceğiniz kampanyalara katılmak isteyen tüm emeklilere uygun faiz oranları ile birlikte ek ödeme verilecek 50 bin TL'ye kadar sizlere, limit açılacaktır.

Kamu bankaları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli olarak özel bankalarda bu kredi kampanyalarını açıkladı. En düşük faiz oranlarından yararlanarak, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız sizlerde başvurunuzu kendi banka müşterisi olduğunuz banka hesabı üzerinden yapabilirsiniz.

BAŞVURU

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alıyorlarsa bankaların mobil uygulamalarına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurularda, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, hızlı birşekilde kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden almış olduğunuz nakit kredi başvuruları ile birlikte kredi işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde ödeme verilecektir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara uygun faiz oranı ile birlikte işlemlerini gerçekleştirirken, kredi ödemeleri 5 dakikada sonuçlanıyor.

Sadece kamu bankaları üzerinden değil, Garanti Bankası İş Bankası Yapı Kredi Bankası, Denizbank ve Akbank gibi özel bankalar üzerinden de almış olduğunuz emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu internet üzerinden ve banka şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bankalar, aynı zamanda emekli olan vatandaşlara borç kapatma kredisi, emekli promosyonu, konut kredisi ve taşıt kredilerinde de destek vermektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler