Emeklilerin hesaplarına yatacak Şubat ayı ödemesi belli oldu: 15.000 TL

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden sizlerde 15 bin TL kadar ödeme alabilirsiniz.

Emeklilerin hesaplarına yatacak Şubat ayı ödemesi belli oldu: 15.000 TL

Şubat ayı içerisinde gerçekleştirecek olan yeni kampanyada 15000 TL'ye kadar emekli ödemesi alacak olan vatandaşlar, kamu bankaları özel bankaları tarafından başvurularını gerçekleştirebiliyor ve ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde aşağıdaki bankalar üzerinden daha önce kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapmış olmanız durumunda kredi ödemeleri, sizlere hemen verilmektedir.

QNB FİNANSBANK EMEKLİ KREDİ KAMPANYASI

QNB Finansbank üzerinden yapılan yeni emekli kredisi kampanyasından, kampanyaya katılacak olan kişilerin banka müşterisi olması durumunda cep telefonları üzerinden SMS atarak başvura yapabileceği haberi verildi. Tc Kimlik Numaranız: 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek kredi başvuru formunu doldurarak 15000 TL emekli kredisi alabilirsiniz.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank üzerinden de başvuru gerçekleştirerek, kredi başvurusunu gerçekleştirecek olan tüm emeklilere banka müşterileri olmaları durumunda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden ödemeler verilmektedir. Akbank, emekli maaşını kendi bankasından alan tüm vatandaşlara aynı zamanda SMS ile ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, 44 25 numarasına gönderebilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi imkanından faydalanacak olan tüm emeklilere düşük faizli kredi ödemesi vermektedir. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaş alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yedi gün yirmi dört saat 15000 TL ödeme alabilirsiniz. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar, ilk taksit ödemesini 90 gün ertelemeli olarak kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden yapabilir.