Emeklilerin beklediği kampanya duyuruldu! Bankadan ödeme almak için SMS atabilirsiniz

Emekli maaş alan vatandaşlar için kampanya yapan Denizbank ve Akbank yeni yapmış oldukları kampanyaları sadece emekler için duyurdu.

Emeklilerin beklediği kampanya duyuruldu! Bankadan ödeme almak için SMS atabilirsiniz

Emekli maaşı alan vatandaşlar, yapılan kampanyalardan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara özel bankalar tarafından da ödemeler, vereceği açıklandı. Emekler için başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilerin belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri, Denizbank ve Akbank tarafından yapılan kampanya ile birlikte SMS ile sonuç alıyor. Emekli kredi kampanyasına SMS ile başvuru yapacak olan tüm vatandaşlar, başvuru gerçekleştirdikten sonra SMS ile kredi işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilir.

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar, Denizbank ve Akbank üzerinden kredi alabiliyor. Denizbank, Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişilere uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi işlemleri gerçekleştirirken, banka müşterisi olan kişilere ise internet bankacılığından işlem yapıyor.

Emekli maaş hesabınız üzerinden nakit kredi başvurusu nasıl yapılır?

Emekli maaşı olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, maaş müşterileri olduğu bankadan hemen internet üzerinden kredi başvurusu yapabilir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda, alabileceğiniz bu kredilerden yararlanacak olan kişiler cep telefonları üzerinden SMS atarak da başvuru yapabilir.

Akbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan emekliler kredi notu yüksek olması durumunda kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilir.

Denizbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, cebimde kredi kampanyasına katılacak ve kendi cep telefonları numarası üzerinden kredim TC kimlik ve doğum tarihi yazarak bu mesaja 32 80 numarasına gönderecektir. Yapılacak olan başvurular sonrasında Denizbank ve Akbank kredi değerlendirmesini, kimlik numaraları üzerinden yaparak emekli olan vatandaşların ne kadar kredi onayı aldı, hakkında bilgiler göstermektedir.