Emeklileri ilgilendiren haber verildi: Ziraat Bankası nakit olarak 100.000 TL ödüyor

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru yaparak, Ziraat Bankası üzerinden 100000 TL'ye kadar nakit kredi alabilirsiniz.

Emeklileri ilgilendiren haber verildi: Ziraat Bankası nakit olarak 100.000 TL ödüyor

Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanyada, Emekli maaşı alan vatandaşlara uygun faizlerle ödeme vereceğini açıkladı. Emekli maaşı Ziraat Bankası üzerinde olan tüm vatandaşları uygun faizlerle kredi ödemesi gerçekleştireceğini duyurdu. Sgk üzerinden almış olduğunuz emekli maaşını Ziraat Bankasına taşıyarak, düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanabilecek ve hatta diğer bankalardaki olan borçlarımızı kapatmamız içinde sizlere, Ziraat Bankası düşük faizli destek vererek borç kapatma kredisi ödeyecek.

Sadece emekli maaş hesapları üzerinden ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyada 100000 TL kadar ödeme almanız durumunda sizlere verilecek olan 24 ay vadeli ödeme tablosunu oluşturabilir ve paranızı 2 sene içerisinde geri ödeyebilirsiniz. Kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm emeklerin 75 yaşına kadar olmaları durumunda kredi başvuruları hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve Ziraat Bankası üzerinden onay alarak kredi kullanabilirler.

EMEKLİ KREDİSİ 100.000 TL ÖDEME

Ziraat Bankası üzerinden 100000 TL emekli kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar ilk kez maaş, taşıma işlemlerini yapacaklarsa sadece en yakın banka şubesine giderek kimlikleriyle birlikte bireysel müşteri temsilcisine giderek maaş, taşıma işlemleri yapacağını ve ihtiyaç kredisi kullanmak istediğini söyleyebilir. Ziraat Bankası üzerinden banka müşterisi olan vatandaşlar, internet bankacılığını veya internet şubesini kullanarak başvurularını yapabildikleri gibi şubelere gitmeden sonucunu öğrenmek isteyen vatandaşlar ise Ziraat Bankası, resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvuru formunu doldurabilirler ve hemen ne kadar onay aldıklarına görebilirler.