Emeklilere özel bankalar birleşti ve kampanya yaptı! 30.000 TL’ye kadar ödemeler hesaplarda olacak

30000 TL'ye kadar emekliler için verilecek olan nakit kampanyaları ile ilgili duyuru, gece paylaşıldı.

Emeklilere özel bankalar birleşti ve kampanya yaptı! 30.000 TL’ye kadar ödemeler hesaplarda olacak

Son dakika haberine göre, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm emekliler için yapılan yeni ödemelerde, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar hemen ödemeler verileceği duyuruldu. Son dakika haberine göre verilecek olan buradaki kampanyaları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan emekliler, özel bankalar üzerinden de diledikleri zaman kredi başvurularını gerçekleştirebilirler ve nakit kredi onayı alabilmektedirler. Emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman ödeme alabilirsiniz.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden yapılacak olan yeni kampanyada, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlara 30000 TL gelir belgesiz ödemeyi hemen aynı gün içinde ödemektedir. Emekli maaşınızı, Denizbank'a taşıyarak, işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz son dakika kampanyasına katılabilirsiniz. Denizbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar şubelere gitmeden, Denizbank, mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirebiliyor. Denizbank üzerinden emekli maaş almanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılarak, hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Denizbank, Emekli Kredisi kampanyası dahilinde işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara aynı zamanda SMS ilede onay veriliyor.

AKBANK

Akbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar, maaş müşterisi olması durumunda, Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabilir ve buradan kredi başvurusunu gerçekleştirebilir. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaptıktan sonra emekli maaşı üzerinden hesaplamalar yapılır ve sizlere ne kadar kredi ödemesi verileceği hakkında bilgiler hızlı bir şekilde yayılır. Nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapacakları işlemler ile birlikte kredi ödemelerini hesaplara hızlı bir şekilde yaptırabilmektedirler. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılan kredi başvurularında şartları uygun olan tüm vatandaşlar, 5 dakikada sonuç alabilirim, kredi ödemelerini hesaplarına bu bankanın uygulaması üzerinden yaptırabilmektedir. 30000 TL'ye kadar kredi onay almanız durumunda 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturabilirsiniz.