Emeklilere bir müjde daha geldi! Banka hesabı olan emekliye 3 bankadan 33.000 TL net ödeme şartsız verilecek!

Emekli maaş alan vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan yeni kampanyada, emekli maaşını kullanarak kredi alacak olan kişiler hemen aşağıdaki bankalardan işlem yapabiliyor.

Emeklilere bir müjde daha geldi! Banka hesabı olan emekliye 3 bankadan 33.000 TL net ödeme şartsız verilecek!

SON DAKİKA: Emekli maaş alan vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan yeni kampanyada, emekli maaşını kullanarak kredi alacak olan kişiler hemen aşağıdaki bankalardan işlem yapabiliyor. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız ve ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, uygun faizlerle alabileceğiniz emekli kredisi kampanyası sizlere duyuruldu. Emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için özel bankalar tarafından yapılan bu kampanyada 33000 TL'ye kadar sizlere ödeme verilecektir.

AKBANK

Akbank üzerinden hesabı olan ve emekli maaşı kullanan tüm vatandaşlar, 33000, TL belgesiz kredi başvurusunu Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapabiliyor. Akbank, sosyal medya hesapları üzerinden emekli olan vatandaşlar için gerçekleştirileceği bu kampanyada, şartsız bir şekilde kendi bankasından maaş alan vatandaşlara 33000 TL kredi ödemesi vereceğini açıkladı.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden de ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların emekli maaş olmaları durumunda maaş müşterileri halinde ihtiyaç kredisi ödemeleri verilecektir. Nakit ödemeler gerçekleştirilerek uygun faizlerle işlem yapılacak ve Denizbank, sizlere 33000 TL'ye kadar ödeme verecektir. Denizbank, aynı zamanda cep telefonu üzerinden mesaj atarak da sizlere kredi imkanı sağlarken, banka müşterisi olan kişilere, deniz mobil uygulamasını tercih etmeleri durumunda, masrafsız kredi ödemesi yapar.

GARANTİ BBVA

Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar da 33000 TL'ye kadar kredi kullanabiliyor. Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için bankalara gitmeden internet üzerinden işlem yapabilirsiniz. Emekli maaşını Garanti Bankası üzerinden alan vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri verecek olan bu bankanın maaş müşterisi olmayan kişilerin kredi notuna bakarak işlem yapıyor.