Emeklilere 10 Bin TL Ek Ödeme Verilecek! Banka Açıklamalarda Bulundu!

Emeklilere bankalar tarafından sürekli olarak yeni fırsatlar sunulmaktadır. O banka, emeklilik promosyonu için ödemeleri değiştirmiştir. Emekli ayrıca en az 10.000 Türk Lirası tutarında ek ödeme alacaktır. Güncel emekli promosyon ücretleri aşağıda listelenmiştir.

Emeklilere 10 Bin TL Ek Ödeme Verilecek! Banka Açıklamalarda Bulundu!

Geçen yıl bankaların promosyon ücreti ödemesi nedeniyle emekliler rahat bir nefes alabildi. Emeklilik pazarlama ücretleri ödemeleri yeni yılda da durmadı. Bu konuda en çok tercih edilen bankalardan biri Yapı Kredi Bankası'dır. Maaşına zam yapmak isteyen emekliler, maaşını Yapı Kredi Bankası'na getirerek binlerce liralık ikramiye kazanabiliyor.

Yapı Kredi Bankası Promosyon Ödemelerini Güncelledi

Yapı Kredi Bankası'na başvuran her emeklinin karşılıksız ve geri ödemesiz promosyon fırsatı yakalayacağı noktada, SSK Bağ-Kur emeklisi olan herkes, başvuru yapması halinde Yapı Kredi'den promosyon alma fırsatı yakalayacak. Maaşlarını taşıyarak 36 ay taahhüt edecek. Peki Yapı Kredi 2023 Ocak Güncellemesi kampanyası ne kadar? Yapı Kredi ne kadar promosyon veriyor?

14604960-728xauto.webp

Yapı Kredi Bankası Emeklilere Binlerce Lira Ödeme Yapacak

Yapı Kredi Bankası, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da emeklilere sağladığı promosyon fırsatlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Maaşını taşıyan ve Yapı Kredi Bankası'ndan 36 ay almayı kabul eden emekliye binlerce liralık maaş promosyonu yapılıyor. Yapı Kredi Bankası'nın promosyon ücretleri, 2022'de en düşük emekli maaşı zammı ile birlikte 5.500 TL olarak değiştirildi.

3cccafa6da3d74d8d27f27cec1327ac8-620x349.jpg

Yapı Kredi Bankası tarafından önümüzdeki yıl emekliler için yeni bir promosyon fırsatı sunuluyor. 3 yıllık taahhüt karşılığında banka 10.000 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapacak. Yapı Kredi Bankası'nın bu yıl ödediği promosyon geçen yıl olduğu gibi ücrete göre değişiklik gösterecek. Kurum değişikliğine gitmeden emeklilere binlerce liralık promosyon veren Yapı Kredi Bankası'nın güncel promosyon ödemeleri aşağıdaki gibidir. Bunlar:

  • Emekli maaşı eğer 3.499 TL’ye kadar ise 4.200 TL,
  • 3.500 TL ile 7.499 TL arasındaysa 4.900 TL,
  • 7.500 TL ile 9.999 TL arasındaysa 6.300 TL,
  • 10.000 TL ve üzerindeyse 7.000 TL

Yapı Kredi Bankası emeklilere binlerce liralık promosyon fırsatının yanında ek ödeme imkanı da sağlıyor. Maaşının Yapı Kredi'ye Taşıyan emekliler ücretsiz havale ve EFT imkanı kazandığı gibi aynı zamanda düşük faizli kredi kullanma şansına da sahip oluyor. Emeklilerin yapması gereken tek şey en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine giderek maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirmek.