Emekliler dikkat! 28 Şubat son tarih… Nakit isteyen emeklilere ödeme olacak

Emekli maaş alan vatandaşlar, 28 Şubat son tarih olarak yeni bir nakit kampanyası duyuruldu.

Emekliler dikkat! 28 Şubat son tarih… Nakit isteyen emeklilere ödeme olacak

Emekli maaş alan vatandaşlar için bankalar, ocak ayı itibariyle sürekli olarak güncel kampanyalar yapıyor, vatandaşların acil ihtiyaçları olmaları durumunda kredi ödemelerini yapabilecekleri bir kampanya araştırıyor. Emekli maaş almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz kampanyalara katılarak sizlerde dilediğiniz zaman işlem yapabilir ve ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde bankalar üzerinden kredi alabilirsiniz.

SON TARİH BELLİ OLDU!

Garanti Bankası ile birlikte Denizbank'ın başlatmış olduğu yeni kampanyada 28 Şubat tarihine kadar başvurularını gerçekleştirecek olan çok hızlı bir şekilde ödemeler, verilecek ve bu ödemeler emekli maaş hesaplarınız üzerinden sizlere destek olunacaktır.

Garanti Bankası ile birlikte Denizbank, yapmış olduğu kampanyada, emekli maaşını kendi bankasına taşıyan vatandaşları kredi ödemeleri verecektir. 50000 TL kadar kredi başvurusunu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi alabileceğiniz kampanyalara katılmak istiyorsanız bu 2 banka üzerinden yapılan yeni işlemleriyle birlikte kredi ödemeniz hesabınıza yatırabilirsiniz.

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine giderek emekli maaşınızı bu bankaları taşımak istediğinizi söyleyip, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank üzerinden başvuru yapacak olan kişilerin hesapları, bu banka üzerinde olması durumunda, Deniz, mobil uygulaması üzerinden de işlem yapabileceğini söyleyebiliriz. Denizbank, aynı zamanda cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlerin kredi puanı yüksek olması durumunda yüksek limitli kredi ödemeleri onayı vermektedir.

Önceki ve Sonraki Haberler