Emekliler bu kampanyayı seviyor, Başvuru yapan emeklilere 30.000 TL ödeniyor

Emekli maaşı alan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada 30000 TL'ye kadar ödemeler gerçekleştiriliyor.

Emekliler bu kampanyayı seviyor, Başvuru yapan emeklilere 30.000 TL ödeniyor

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz 30000 TL, kredileriyle ilgili duyuru yapıldı. Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde 30000 TL ödeme almak istiyorsanız, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredileriyle birlikte sizlere hemen aynı gün içinde destek kredi ödemeleri verilmektedir. Emekli olan ve kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda kredi ödemeleri uygun faiz oranları ile birlikte hesaplara yatırılarak ödenmektedir.

Emekli kredisi kullanmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi yapmak için hemen aynı gün içinde kredi ödemelerinizi hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz. Emekli Kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşlar için gerçekleştirilecek olan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlar dahilinde, ödemeler verilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı ile birlikte kredi başvurunuzu internet üzerinden yapmak istiyorsanız, internet bankacılığı uygulaması, şifresi almanız gerekiyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara verilecek olan 30000 TL kredilerde 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturularak işlem yapılmaktadır.

Emekli maaş hesabınız üzerinden aynı zamanda borç kapatma kredisi kullanabilir ve İhtiyaç Kredisi ödemelerinizi bu şekilde de alabilirsiniz. Güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak, bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.