Emekli onay alacak: Yüzde 90-80 onaylanan kredi kampanyası başladı!

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru yaparak, sizlerde kamu bankaları, harici bankalardan da kredi alabilirsiniz.

Emekli onay alacak: Yüzde 90-80 onaylanan kredi kampanyası başladı!

Emekli maaş hesapları üzerinden başvuruları yaparak, kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılan yeni kredi ödemelerinde uygun faizlerle hızlı bir şekilde krediler, işlem yapılarak kullandırılacaktır. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru yapmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşların 5 dakikada sonuç alabilecekleri bir kampanya hazırlandı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalarda, emekli maaş hesabı üzerinden sizlerde özel bankalar aracılığı ile kredi alabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI

Emekli maaşını Garanti Bankasına taşıyarak, kredi başvurusu yapacak olan tüm emeklilerin, herhangi bir sıkıntısı olmaması durumunda 100000 TL'ye kadar ödeme alabileceği veriliyor. Garanti bankasına, emekli maaşını taşıdıktan sonra banka müşteri temsilcisi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilir hem ihtiyaç kredisi, hem de borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz.

BURGAN BANK

Burgan Bank üzerinden emekli maaş almak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda, işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz. Emekli maaşınızı burgan Bank şubelerine taşıyarak da kredi başvurusu yapmanız mümkün olacak ve başvurular sadece banka şubelerinden kimlikle yapılacaktır.

DENİZBANK

Denizbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, kredi almak istiyorlarsa, 100000 TL'ye kadar emekli maaş hesabı üzerinden Denizbank'a maaş, taşıma yaparak, kredi alabilir. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda başvuru şartlarına uygun olan kişiler hemen aynı gün içinde ödemeler gerçekleştirilir. Denizbank, mobil uygulaması ve internet sitesi üzerinden de kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler