Emekli olan kişilerin son TC kimlik numarasına göre 10 bin ve 50 bin TL arasında ödeme olacak

Emekli olan vatandaşlar için gerçekleştirilen yeni kredi kampanyası ile birlikte nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara belirli şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde verilecek.

Emekli olan kişilerin son TC kimlik numarasına göre 10 bin ve 50 bin TL arasında ödeme olacak

Emekli maaş hesabınız üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacaksanız 10000 ve 50000 TL arasında nakit kredi kullanabileceğiniz özel bankalar, sizler için yayınlandı. Denizbank ve Akbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında şartları uygun olan vatandaşlara 36 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. Denizbank ve Akbank tarafından başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyası dahilinde işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, 10000 TL ve 50000 TL arasında nakit kredi alabilirsiniz.

Denizbank üzerinden Emekli Kredisi Kampanyası...

Emekli maaşınızı, Denizbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için uygun faizlerle kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Denizbank üzerinden Emekli maaş alan tüm vatandaşlara 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz 50000 TL üzerinde gelir, belgeli olarak emekli kredileri ödemeleri verilmeye devam ediyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde başvuru yapmak istiyorsanız ve kredi almak istiyorsanız, başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar hemen ödeme veriliyor.

Akbank tarafından Emekli Kredisi Kampanyası...

Akbank tarafından başlatılan Emekli Kredisi kampanyası ile birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Emekli kredisi kullanacak olan kişilere yapılacak olan bu kampanyalar 50000 TL kredi 36 ay vadeli ödeme olarak sizlere verilecektir. Akbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, Akbank Direkt uygulamasına girerek 7 24, buradan kredi başvurusunda bulunabilir ve onaylanan tutar, hesaplarına yatırarak kullanabilmektedirler. Akbank, resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan bu duyurularda özellikle de SMS ile kredi başvurusu gerçekleştirecek olan vatandaşlara da emekli maaş hesapları üzerinden destek verileceği açıklandı.