Emekli olan kişiler bankalarda problem yaşıyorsa ve nakit almak istiyorsa, 100.000 TL ödeme hazırlandı

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru yaparak nakit kullanmak istiyorsanız sizlere 100000 TL kadar ödeme tehlikesi haberi geldi.

Emekli olan kişiler bankalarda problem yaşıyorsa ve nakit almak istiyorsa, 100.000 TL ödeme hazırlandı

Emekli maaş hesapları üzerinden 100000 TL'ye kadar nakit kullanmak isteyen, özellikle de diğer bankalarda kredi notu düşük olduğu için onay alamıyorsa aşağıdaki bankalar üzerinden işlem yapabiliyor. Hem kamu bankaları, hem de özel bankaları tarafından başlatılan bu kampanyalar da 24 ay vadeli, emekli kredisi ödemesi almak isteyen tüm vatandaşlara 100000 TL'ye kadar ödemeler gerçekleştirilmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru gerçekleştireceğiniz için başvuru yapacağınız banka üzerinden emekli maaş almanız isteniyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden 100000 TL'ye kadar nakit ödeme başvurusu...

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden 100000 TL kadar Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara 24 ay vadeli kredi ödemesi belirli şartlara göre verilmektedir. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu kredilerden yararlanmak isteyen tüm vatandaşlara 24 ay vadeli kredi hesaplara yatırılarak, hemen kullandırılır. Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde bu üç banka üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka internet sitesine girerek ön başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası, emekli maaşı alan vatandaşlara 100000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi başvurusu yaptırıyor...

Garanti Bankası, emekli maaşını kendi bankasından alan tüm vatandaşlar için gerçekleştirmiş olduğu yeni kredi kampanyasında, düşük faizle ödeme vereceğini ve kredi notuna bakmadan onay vereceğini açıkladı. Emekli maaşınızı Garanti Bankası'nı taşıyarak bu bankadan gerçekleştireceğiniz kredi kampanyasında 100000 TL kredi onayı almanız ile birlikte diğer bankalardaki olan güncel kredi kartı borçlarınızı da banka kapatmanızı isteyecek ve rahat bir nefes almanızı sağlayacaktır. 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar, en yakın Garanti Bankası şubesine giderek emekli maaşını taşıyarak, kredi başvurusunda bulunabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler