Emekli Maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alanlar dikkat: Banka açıkladı, Emekli ödemesi var!

Emekli maaşlarını devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden alan tüm vatandaşlara önemli bir haber verildi.

Emekli Maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden alanlar dikkat: Banka açıkladı, Emekli ödemesi var!

Emekli maaşlarını devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden alan tüm vatandaşlara önemli bir haber verildi. Banka üzerinden yapılan açıklamada, Ziraat Bankası müşterileri, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa artık emekli maaş hesapları üzerinden yüksek limitli krediler kullanabilecek.

Ziraat Bankası, emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi ödemelerini sizlere uygun faiz oranlarıyla birlikte verirken, kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli ödeme vermektedir. Ziraat Bankası Emekli Bankası olmasından dolayı emekli maaşınız üzerinden sizlere işlem yapacak ve onaylanan krediler hızlı bir şekilde hesaplarınıza yatırılarak da kullandırılacaktır.

Ziraat Bankası, emekli maaş hesabınız üzerinden kredi almak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda, Ziraat Mobil uygulamasını kullanabilir ve bu bankanın, sizin için vermiş olduğu 100000 TL kredi kampanyasına katılarak, hızlı bir şekilde hem ihtiyaç, hem de transfer kredisi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden verilecek olan transfer kredisinde güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yerde toplama özelliğiyle birlikte sizlere kredi imkanı sağlamaktadır.

KREDİ KAMPANYASI 100.000 TL

Devlet bankası olarak hizmet veren Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşa adam, vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte kredi başvurusu yapabilirler ve bu bankalardan ihtiyaç kredisi, istedikleri zaman kullanabilmektedirler.

Ziraat Bankası, ayrıca internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak veya bankada internet şifresi alıp internet şubesine giriş yaparak başvuru yapacak olan emeklilere de ihtiyaç kredisi ödemeleri vereceğini açıkladı.