Emekli maaşlarını alanlar dikkat: Bu ay ödeme tekrar yapılacak

Emekli maaşlarını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yapan vatandaşlar için önemli duyuru yapıldı.

Emekli maaşlarını alanlar dikkat: Bu ay ödeme tekrar yapılacak

Emekli maaşlarını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yapan vatandaşlar için önemli duyuru yapıldı. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde alabileceğiniz kredi kampanyaları, tekrardan verileceği açıklandı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank tarafından başlatılan bu kampanyadan, nakit kredi kullanacak olan tüm emekliler için 50000 TL'ye kadar ödeme, tekrardan verilecek ve daha önce kullanamayan vatandaşlar, bu ödemelerden faydalanabileceklerdir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşların maaş müşterileri olmaları şartı ile Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankalarından kredi başvurusu yapmalarına olanak sağlanır.

BAŞVURU

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru yaparak nakit kullanmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı uygulamaları üzerinden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilecek, onaylanan tutar, hemen kullanabileceksiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğu başvurular ile birlikte kredi ödemelerinde kullanacak olan kişilere daha önce kredi almamaları durumunda da daha yüksek limitlerde onay verilir. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar, bu bankalar üzerinden kredi ödemelerini istedikleri zaman alabilmektedirler.

En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte de işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz.