Emekli maaşlarını Akbank üzerinden alanlar dikkat: Bankadan 100.000 TL ödeme olacak, Kaçırmayın

Emekli maaşlarını Akbank üzerinden olan vatandaşlara 100000 TL kadar ödeme yapılacağı haberi verildi.

Emekli maaşlarını Akbank üzerinden alanlar dikkat: Bankadan 100.000 TL ödeme olacak, Kaçırmayın

Emekli maaşınızı, Akbank üzerinden alıyorsanız, sizlerde emekli maaş hesabınız üzerinden yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz. Emekli olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen kampanyalarda, maaşlarını Akbank üzerinden alan kişiler, ihtiyaç kredisi ödemesi düşük faiz oranlarıyla birlikte verilmektedir. Akbank, emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredileri ile birlikte kredi ödemelerini hemen sizlere internet üzerinden de yapmaktadır.

Emekli maaşlarını Akbank üzerinden alan tüm vatandaşlar, kredi kullanmak istiyorlarsa, ihtiyaç kredisi başvurusunu internet bankacılığı uygulaması olan Akbank Direkt uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde yapabiliyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz tüm kredi başvurularında politikalara uygun olan vatandaşların, Akbank üzerinden onaylanan tutarı, kendi hesabına yatırılmaktadır.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve şubelere gitmeden SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız da emekli maaş hesabı olan vatandaşlar kendi cep telefonları numaraları üzerinden SMS atarak, ne kadar kredi onaylandığını görebiliyor. Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaramızı yazarak bu mesajı aynen 44 25 numarasına göndermeniz durumunda başvurunuzu gerçekleştirecek ve AKBANK üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu yapmış olacaksınız.

AKBANK KREDİ KAMPANYASI

Akbank kredi kampanyası, aynı zamanda banka müşterisi olan vatandaşlara Akbank şubeleri üzerinden de verilmektedir. Emekli maaşınızı almış olduğunuz banka şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurunuzu yapabilir, sonucunu hemen görebilir ve krediyi hesabınıza yatırabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler