Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alanlar dikkat: Yeni ödeme yapılacak

Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan emeklilere uyarı yapıldı.

Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alanlar dikkat: Yeni ödeme yapılacak

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, daha önce ihtiyaç kredisi veya buna benzer tüketici kredilerinden faydalandığı sanız düzenli ödemeler yapmış olmalarınız durumunda, sizler de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm emekler için yapılan yeni kredi ödemesinde ay sonuna kadar kendi bankasından emekli maaş alan tüm vatandaşlara ödeme vereceğini açıkladı.

50000 TL'ye kadar Emekli Kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, banka müşterileri olmanız durumunda, istediğiniz zaman kredi başvurunuzu Ziraat Bankası şubesine gitmeden de yapabilirsiniz. Ziraat Bankası şubelerine gitmeden de Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara emekli maaş hesapları üzerinden hızlı bir şekilde ödemeler veriliyor.

EMEKLİ KREDİ BAŞVURUSU

Ziraat Bankası Emekli Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların daha önce kredi almamaları durumunda ise daha yüksek limitlerde de hem ihtiyaç kredisi, hem de diğer bankalardaki olan güncel kredi ve kredi kartı borçlarını kapatabilecekleri borç transfer kredisi vermektedir.

Ziraat Bankası, emekli maaş alan vatandaşlar almış oldukları maaş şubesine giderek kimliğiyle birlikte ihtiyaçlı kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Maaş şubeleri üzerinden yapılacak olan ihtiyaç kredisi başvurularında, şube yetkisinde onayı alarak hemen aynı gün içinde hesaplarınıza ödemeler getirebilir ve Emekli Kredisi kullanabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde alacağınız krediler haricinde konut kredisi ve taşıt kredisi gibi kredi ihtiyacınızın olması durumunda emekli maaşınız üzerinden sizlere düşük faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirilir.