Emekli maaşı hesabı üzerinden ek ödemeler verilecek! Cumhurbaşkanı duyurdu

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden alacağınız ek ödemeler ile ilgili karar çıktı.

Emekli maaşı hesabı üzerinden ek ödemeler verilecek! Cumhurbaşkanı duyurdu

Cumhurbaşkanlığı tarafından geçen kabine toplantısında da yapılan duyuru ile birlikte emekli olan vatandaşların kamu bankaları üzerinden almış oldukları emekli maaşı hesapları aracılığı ile birlikte ek ödemeli krediler verileceği açıklanmıştı. Emekli maaşı alan vatandaşlar ihtiyaç kredisi almak isteyen tüm bireylerin kamu bankaları üzerinden yapacakları Bu işlemlerde ek ödemeli kredileri daha önce Kredi kullanıp düzenli ödemeleri olmaları durumunda veriliyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşların maaş müşterileri olmaları ve kamu bankaları üzerinden emekli maaşı hesapları aracılığı ile birlikte herhangi bir icra kesintisi olmaması gerekiyor.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalara uygun olmaları durumunda diledikleri zaman kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecektir. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde ödemeleri hızlı bir şekilde yapacaktır.

Acil ihtiyacımızın olması durumunda işlemlerinizi gerçekleştirerek emekli maaş hesapları üzerinden alabileceğiniz bu nakit kampanyalarına katılmak isteyen tüm emeklilere emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapılacak ve devlet destekli faiz oranları ile birlikte sizlere kredi kullandırılacaktır. Emekli olup nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar başvuru şartlarına uygun olarak işlemlerimi hızlı bir şekilde yapabiliyor.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli kredisi kampanyası haricinde daha önce Kredi kullanıp düzenli ödemeler yapan vatandaşlar 50.000 TL gelir belgesiz 36 ay vadeli ek ödemeli Kredi başvurusunu banka şubesinden ve internet bankacılığı uygulaması üzerinden başvuru yaparak Kendi hesabına yatırabilir.