Emekli maaşı alanlar dikkat: Emekliye Garanti bankası 100.000 TL ödeme yapacak

Emekli maaş hesaplarınız üzerinden sizlerde, Garanti Bankası ile 100000 TL ödeme alabilirsiniz.

Emekli maaşı alanlar dikkat: Emekliye Garanti bankası 100.000 TL ödeme yapacak

Emekli maaş hesabı üzerinden başvurularını gerçekleştirecek, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara 100000 TL'ye kadar ödeme verileceği haberi geldi. Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi alacak olan tüm emekliler maaş müşterileri olmaları durumunda kredi ödemelerinde uygun faiz oranları ile birlikte kullanabiliyor. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde 24 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturabilirsiniz.

100000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşları uygun faizlerle kredi ödemeleri 5 dakika içerisinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır. Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alıyorsanız başvurunuzu banka üzerinden gerçekleştirebilir ve ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

100000 TL Emekli Kredisi Kampanyası...

100000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm emeklilere Garanti Bankası, uygun faizlerle, emekli kredisi vereceğini açıkladı. En düşük faiz oranlarından yararlanabileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlar, 100000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi alabilecek. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz 24 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabileceğiniz bu kampanyalarda şartları uygun olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli ödeme alabilecek.

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız sizlerde uygun faizlerle ihtiyaç kredisi ödemesi alabilir ve nakit kredi uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan vatandaşların belirli şartlar dahilinde ödemeleri uygun faizlerle, vatandaşların kendi hesaplarına internet bankacılığı uygulaması üzerinden de yatabilmektedir. Emekli maaşınızı, Garanti Bankasına taşımanız durumunda, alabileceğiniz bu ihtiyaç kredilerinden faydalanacak olan tüm vatandaşların düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanarak diğer bankalardaki borçlarını da kapatabileceğini söylemek istiyoruz.

Önceki ve Sonraki Haberler