Ekonomik sıkıntı yaşayanlar dikkat: Akbank sizlere 100 bin TL ödeme yapacağını duyurdu

Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlara, Akbank üzerinden 100000 TL'ye kadar ödeme alabiliyor.

Ekonomik sıkıntı yaşayanlar dikkat: Akbank sizlere 100 bin TL ödeme yapacağını duyurdu

100 bin TL'ye kadar 24 ay vadeli nakit ödemesi alacak olan tüm vatandaşlar için kampanya başlatan Akbank kredi başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda bireysel müşterilere hızlı bir şekilde kredi ödemesi vereceğini ve bu kredileri hesaplarına hızlı bir şekilde yatıracağına kendi resmi internet sitesi üzerinden açıkladı.

Akbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasından kredi ödemelerini gerçekleştirerek bankadan ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların istedikleri zaman başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara, bankanın kendi politikalarına uygun olmanız durumunda katılabiliyorsunuz.

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Artan kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda başvurularını gerçekleştirebilirken 18 yaşından büyük olması daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanılmış olması ve gelir durumu önemli olmaktadır.

Akbank üzerinden sizlerde başvuru gerçekleştirerek, bu bankadan kredi almak için işlem yapmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden indirmiş olduğunuz, Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabilir, buradan kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden de yapılan açıklamalarda, ihtiyaç kredisi başvurusunu yapacak olan vatandaşların SMS atarak da hemen onay alabilecekleri bir kampanya hazırlandı.

SMS KREDİ

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak için işlem yapacak olan vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp, kullanmak istedikleri limitleri yazdıktan sonra 44 25 numarasına bu mesajı göndermeleri halinde kredi başvurusu gerçekleştirilmektedir. Sms ile yapılan kredi başvurularında, onay alan tüm vatandaşları hızlı birşekilde işlem sunucu verileri de onaylanan kredi tutarı banka şubelerine gitmeden de internet üzerinden kullandırılır.

Önceki ve Sonraki Haberler