Eğer Teb Hesap Sahibi İseniz Bu Haber Kaçmaz! 2 Günde 15bin TL Hesabınızda…

Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Türk Ekonomi Bankası'nda hesabınız varsa bu kampanya tam size göre, nakit ihtiyaçlarınız için 15bin TL ihtiyaç krediniz 2 günde hesabınıza geçiyor, detay açıklamalar haberin devamında olacak, bizi takip edin, bu kampanya fırsatını kaçırmayın…

Eğer Teb Hesap Sahibi İseniz Bu Haber Kaçmaz! 2 Günde 15bin TL Hesabınızda…

Türk Ekonomi Bankası hesap sahibi olan ve belirlenen koşulları yerine getiren kişiler kredilerini çekebilecekler. Düşük ve uygun kredi oranları sunan TEB müşterilerine bu kampanya fırsatını sunuyor. Bu kampanyadan faydalanmak için TEB hesabınız olması yeterli. Eğer hala bir TEB hesabınız yoksa haberimizin altında hesap açma linkini bulacaksınız.

Peki Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirsiniz Ve 15bin TL Kredinizi Almak İçin Ne Yapmalısınız? İşte Adım Adım Detaylar…

Türk Ekonomi Bankası kredi verme şartlarından bahsetmemiz gerekir ise, öncelikli olarak başvuru sahibi olan hesap sahibi kişinin kredi puanının (kredi notunun) belirlenen limitin üzerinde olması gerekmektedir. Kredi notu ile ilgili detay bilgi haberimiz içerisinde okuyabilirsiniz. Kredi puan limit şartına sahip olan bireyler Türk Ekonomi Bankasına yapılacak olan başvurularda 12 ay (1 yıl) geri ödeme koşuluyla 15bin TL nakdi hesaplarında görebilecekler. Belirlenen kredi puanının 1400 alt limit ile bu rakamın üzerinde olması öngörülmektedir. Bu koşulu yerine getiren hesap sahipleri kredilerini kullanabilecekler. Sadece hesabınızın Türk Ekonomi Bankasında olması yeterli olacak.

Türk Ekonomi Bankası bireysel müşterileri için açık olan bu kampanya ile başvurunuz onayı ile birlikte, ödeme tablonuz ve diğer şartların özetini görebileceksiniz. Şubat ayı içinde geçerli olan bu krediden faydalanmak için acele edin ve bu avantajları kaçırmayın.

Erkenden kararınızı verin ve avantajlı şartlardan faydalanın, erken taleplerde faiz oranları daha uygun olacaktır. 3 gün içinde başvurunuzu yapın ve kampanya koşullarından yararlanın. Dijital kanallardan başvurunuzu yapabilirsiniz, bankanın web sitesinden internet yolu ile başvurular kabul edildiği gibi cepteteb mobil uygulamadan da başvuru yapabilir ve size özel tanımlanmış olan kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Hesabınıza gelecek olan paranızı ihtiyaçlarınız dahilinde özgürce kullanabileceksiniz.

Türk Ekonomi Bankası kredibilitesi düşük olan vatandaşların yanında olduğu gibi, 1400 kredi puanı ve üzerindeki hesap sahiplerini de düşünerek uygun faiz koşulları ile kampanya yapmış ve 15bin TL nakit ihtiyaçları için müşterilerini bir kez daha değerli gördüğünü göstermiştir.

Kredi Notu Nedir? Nasıl Hesaplanır? İyi Bir Kredi Notuna Sahip Olmanın Türk Ekonomi Bankası Kredisi Çekerken Faydası Nedir?

Bireylerin kredibilitesini ölçen ve halk arasında kredi notu denilen kredi puanı nasıl hesaplanır ? çektiğiniz daha önceki krediler, kredi kartlarınız, KMH olarak bilinen kredi mevcuat hesaplarınız, bu saydığımız borçlarınızı nasıl ödediğiniz ya da ödeme sırasında olabilecek gecikmeler eksik ödemeler gibi durumlar kayıt altındadır. Bu kayıtlar ışığında önceki dönemlerde yapılan ya da yapılmayan ödemeler puanınıza yansımakta ve bir risk analiz raporu meydana gelmektedir. Bu risk analizi de sizin kredibilitenizi ortaya çıkartmakta ve başvuru durumunda olumlu ya da olumsuz sonuçları da beraberinde getirmektedir.

Türk Ekonomi Bankası şubelerine hemen gidin ve bu uygun kredi fırsatının avantajlarından yararlanın, bu fırsatı kaçırmayın, şubelerin güler yüzlü ve yardımsever personelleri sizi doğru şekilde yönlendirecektir. Sigortalı ya da sigortasız seçenekli kredi tercihinizi yapabilirsiniz. Başvuru öncesi kredi notunuzu öğrenmeniz sizin için faydalı olacaktır. Hala TEB müşterisi değil misiniz ? Hesabınızı açmak için cepteteb adresine gidin ve hemen bir TEB’li olun. İlgili link aşağıdaki gibi, hemen tıklayın ve sizde bu kampanya fırsatlarından yararlanın.

Önceki ve Sonraki Haberler