Dün Gece Meclisten Geçti! Emeklilere Kamu Bankaları Ek Ödeme Verecek

Emekli maaşlarını kamu bankaları üzerinden alan vatandaşlara gece meclisten geçen karar ile birlikte ödemeler yapılmaya başlandı.

Dün Gece Meclisten Geçti! Emeklilere Kamu Bankaları Ek Ödeme Verecek

Emekli maaşı olan vatandaşlar, son zamanlarda ek ödemeleriyle ilgili araştırmalar yapmaya devam ediyor. Emekli maaşınızı kamu bankaları üzerinden alıyorsanız, devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak bu işlemleri istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Emekli Kredisi Kampanyası dahilinde verilecek olan bu kredilerde daha önce kamu bankaları üzerinden kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapan, tüm vatandaşlara, ödemeler hızlı bir şekilde verilecek ve krediler işlemleri yapılır. Emekli Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden işlemleri gerçekleştiriliyor.

EMEKLİYE ÖDEME HABERİ GELDİ

Kamu bankaları üzerinden almış olduğunuz emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvuru yaparak nakit kredi kullanmak istiyorsanız, Emekli Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların banka müşterileri olmaları durumunda işlemleri 5 dakika içerisinde verilir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden internet bankacılığı şifresi oluşturarak kredi başvurusunu yapabileceğiniz kampanyalarda, sizlere 50000 TL kadar ek ödemeli kredi kampanyasına sokularak, istediğiniz limitlerde kredi kullanmanıza olanak sağlanır.

36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir kredi alabileceğiniz bu kampanyalara katılarak, dilediğiniz zaman başvurunuzu yapabilir ve uygun faizlerle kredi alabilirsiniz. Emekli Kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşların, Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, hesap olması durumunda banka şubelerine gitmeden de işlemleri mobil uygulamalar üzerinden yapılıyor.

Düşük faiz oranları ile birlikte verilecek olan bu krediler haricinde, bankalar, diğer bankadaki olan sizin borçlarınızı da kapatarak, tek bir yerde ödemek için kredi işlemleri sunuyor. Emekli maaşı almak isteyen vatandaşlar da maaş müşterisi olmak için maaş, taşıma işlemleri sonrasında ilk maaşını aldıktan sonra kamu bankaları üzerinden hangi bankadan maaş alıyorsa o bankadan kredi alabilir.