Devlet destekli emekli kredisi başlıyor! Mart ayına kadar sürecek: Emekliye müjde

Devlet destekli emekli maaş alan vatandaşlara emekli kredisi devam edecek.

Devlet destekli emekli kredisi başlıyor! Mart ayına kadar sürecek: Emekliye müjde

Emekliye müjde olarak verilen bu haber ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara belirli şartlar dahilinde, ödemeler verilecek. Emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirelim, kredi almak istiyorsanız, devlet destekli bu faiz oranlarından yararlanarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve emekli maaş hesabınız üzerinden kredi alabilirsiniz. Emekli kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, devlet destekli işlem yapmak istiyorlarsa, Ziraat Bankası başta olmak üzere diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Mart ayına kadar sürecek...

Kredi başvurusu yapacak olan emeklilerin kamu bankaları üzerinden almış oldukları emekli maaş hesapları ile birlikte devlet destekli Emekli Kredisi, Meclis onayından da geçti ve mart ayına kadar verileceği açıklandı.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlara daha önce bu bankadan kredi kullanmaları durumunda olsalar bile kredi başvurularına 50000 TL'ye kadar yaparak, 36 ay vadeli düşük faizli ödeme tablosu oluşturarak kredi alabilecekler. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş almayan vatandaşlar ise maaş müşterileri olmaları durumunda kredi ödemelerini hızlı bir şekilde hesaplarına yatırarak, bu bankalar üzerinden diledikleri zaman kredi kullanabilmektedirler.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, 3 kamu bankası üzerinden yapılacak olan işlemlerde hızlı bir şekilde sonuç alabilir ve kredinizi hesabınıza yatırabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış olduğu yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara uygun faizlerle kredi haricinde borç kapatma kredisi imkanı da sağlamaktadır. Kamu bankaları üzerinden sadece ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi kampanyasında da devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak kredi alabilirsiniz.