DEV bankadan büyük kolaylık: Emekli ve Çalışan kişilere şubesiz kredi ödemeleri devam kararı…

Emekli ve çalışan vatandaşlar için başlatılan yemekli kampanyasında şubesiz kredi dönemi devam ediyor.

DEV bankadan büyük kolaylık: Emekli ve Çalışan kişilere şubesiz kredi ödemeleri devam kararı…

Emekli ve çalışan vatandaşlar için kredi kampanyası başlatan Akbank, yapmış olduğu kredi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere hemen ödeme vereceğini açıkladı. Akbank 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi ödemesi vermiş olduğu gibi aynı zamanda gelir belgesi götürerek, daha yüksek limitlerde kredi kullanmanızın sizler için olanak sağlıyor. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız işlemlerimizi gerçekleştirmek için banka müşterisi olmasanız da işlemlerimize hemen SMS atarak yapabilirsiniz.

SMS KREDİ

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz, banka müşterisi olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanmak için 5 dakikada sonuç alabiliyor. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurularında bulunacak olan tüm vatandaşlara Akbank, hemen şu şekilde ödeme veriyor. Cep telefonunuz üzerinden kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

KREDİ BAŞVURUSU

Sms haricinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, kredi başvurularını bankanın internet bankacılığı uygulaması üzerinden yapabiliyor. Banka müşterisi olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalarda, kredi ödemeleri, sizlere, Akbank Direkt uygulaması üzerinden verilmektedir. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak başvurunuzu gerçekleştirebilir ve bu bankadan, dilediğiniz zaman ihtiyaç kredisi ödemesi alabilirsiniz. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaptıktan sonra başvurularını gerçekleştiren vatandaşların onay almış oldukları tutarlar, kendi hesaplarına yatırılmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler