Denizbank Yeni Kimlik Sahibi Olan Kişilere, Kredi Notuna Göre 39.000 TL’ye kadar “Gelir Belgesiz” kredi verecek…

Denizbank, yeni başlatmış olduğu kampanyada kredi notuna göre, 39000 TL nakit ödeme vereceğini, GELİR belgesiz, ödemeler olacağını açıkladı.

Denizbank Yeni Kimlik Sahibi Olan Kişilere, Kredi Notuna Göre 39.000 TL’ye kadar “Gelir Belgesiz” kredi verecek…

Denizbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için yeni bir kredi kampanyası başladı ve başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara gelir belgesiz ödeme verileceği duyuruldu. Yeni kimliği olan herkes başvurularını gerçekleştirerek, bu bankanın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılabilir ve acil ihtiyaçları olması durumunda istedikleri zaman başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, Denizbank'ın başlatmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte ACİL ihtiyacını giderebilmektedir.

Denizbank'ın yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan kişilerin banka kredi notu uygun olmaları durumunda işlemleri uygun faiz oranları ile birlikte hemen aynı gün içinde sonuçlanır.

DENİZBANK KREDİ BAŞVURUSU

39000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturup, kredi alacak olan vatandaşların banka kredi notuna göre, onay verileceği söylendi. Banka kredi puanı 1400 ve üzerinde olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden SMS atarak Denizbank'ın başlatmış olduğu bu kredi kampanyasına katılabilir.

Denizbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların, cebimde kredi kampanyasına katılabilecekleri bu kampanyada atmış oldukları mesaj ile birlikte kimlik numarası sorgulaması yapılır. 5 dakika içerisinde de kredi sonucu sizlere söylenir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlar kredim TC kimlik ve doğum tarihi yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderebilir. Cebimde kredi kampanyası olan 32 80 numarasına gönderilen mesajlar ile birlikte kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.