Denizbank şubelerine gidecek olanlar dikkat! Bankaya gitmeden de ay sonuna kadar 40.000 TL alın!

Denizbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada 40000 TL'ye kadar ödeme verileceği haberi geldi.

Denizbank şubelerine gidecek olanlar dikkat! Bankaya gitmeden de ay sonuna kadar 40.000 TL alın!

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların artık banka şubelerine gitmeden de kredi başvurularını gerçekleştirebilecekleri ve onay alabilecekleri bir yeni kampanya başladığı açıklandı. Denizbank üzerinden kredi başvurularınızı banka şubelerine gitmeden yapabilir ve 40000 TL'ye kadar gelir belgesiz onay alabilirsiniz. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara belirtilen politikalara uygun olarak kredi ödemeleri hızlı bir şekilde verilecek.

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit kredi imkanından faydalanmak istiyorlarsa, başvuru şartlarına uygun olarak bu bankanın müşteri hizmetleri numaraları üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor.

KREDİ BAŞVURUSU

Kredi başvurusu yapmak için en kolay yöntemlerden bir tanesi cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, başvuru yapma yöntemi olmaktadır.

Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim TC kimlik ve kendi doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 32 80 numarasına gönderilen mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirilerek, hemen aynı gün içinde ödemeler verilmektedir.

Denizbank yapılan bu kampanyalarda düşük faiz oranları ile birlikte sizlere banka şubelerine gitmeden Deniz, mobil uygulaması üzerinden onaylanan tutar, hesabınıza yatırarak kullandırmaktadır.