Denizbank Sabah Başlıyor! TC Kimlik Numarası 0-2-4-6-8 ile Biten Herkes, 44.000 TL Ödeme Alıyor

Denizbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında, kimlik numarasına göre uygun faizlerle kredi alabilirsiniz.

Denizbank Sabah Başlıyor! TC Kimlik Numarası 0-2-4-6-8 ile Biten Herkes, 44.000 TL Ödeme Alıyor

Denizbank, TC kimlik numarası üzerinden yapılacak olan başvurular sonrasında kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara kimlik numaraları üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri halinde kredi ödemeleri vermektedir. Denizbank, kimlik numarası üzerinden yapılan sorgulamada, kredi puanı yüksek olan tüm vatandaşlara hem düşük faiz oranlarıyla birlikte işlem yapacak hemde kredi ödemelerine hemen aynı gün içinde hesabına yatıracaktır. Gelir belgesiz kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, şubat ayı içerisinde başvurularını gerçekleştirir kullanabilecekleri bu kampanyalara, Denizbank tarafından katılabilir.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olmanız gerekiyor...

Denizbank, yapmış olduğu bu kampanyada ihtiyaç kredisi ödemelerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde, ödemeler vereceğini açıkladı.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvurunuzu gerçekleştirebilir ve 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenerek ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 32 80 numarasına kredim TC kimlik doğum tarihi yazarak gönderen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak.

Denizbank üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvurularının, kredi değerlendirmesi, otomatik olarak yapılacak ve sizlere hızlı birşekilde sonuç verilecektir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar, kredi başvurularını, Denizbank'ın resmi internet sitesi üzerindeki kredi başvuru formunu doldurarak dolaşabiliyor. Banka yapmış olduğu bu duyuruda, internet sitesi üzerinden yapılan başvurularda kredi onayı alan vatandaşların banka hesabı olması durumunda, Denizbank, mobil uygulaması üzerinden de işlem gerçekleştirerek, kredi işlemi verecekti.

Önceki ve Sonraki Haberler