Denizbank emekliye 50 bin TL ödeme verecek! Şubat sonuna kadar başvuru yapabilirsiniz

Denizbank emekli kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için yapmış olduğu duyuruyla birlikte 50000 TL ödeme vereceğini açıkladı.

Denizbank emekliye 50 bin TL ödeme verecek! Şubat sonuna kadar başvuru yapabilirsiniz

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, emekli olan vatandaşların kendi bankaları üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalara katılmak için maaş müşterisi olması gerekiyor. Emekli maaşınız eğer Denizbank üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman bu bankadan 50000 TL gelir belgesiz kredi kullanmanız mümkün olmaktadır.

Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara katılacak olan tüm vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda maaş müşterisi olması ile birlikte düşük faizli Emekli Kredisi DenizBank tarafından verilecektir. Denizbank, Emekli Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara bankalar, belirtilen politikalar dahilinde istedikleri zaman kredi başvurusunu yapma olanağı sunmaktadır.

Emekli olan vatandaşlar, Denizbank üzerinden bu kampanyalara katılarak, işlem yapmak istiyorlarsa, Emekli Kredisi adı altında yüksek limitli krediler kullanabiliyor.

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalara, Cebimde Kredi Kampanyası ile birlikte katılmak istiyorsanız, başvuru yapacak olan vatandaşlar kredim TC kimlik ve doğum tarihi yazarak, 32 80 numarasına mesaj göndermesi gerekli.

Denizbank emekli olan vatandaşlara 50000 TL'ye kadar kullanacakları kredilerde 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluştururken, 50000 TL üzerindeki tüm kredilerde sadece 24 ay vadeli işlem yapmaktadır.

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirdikten sonra diğer bankadaki olan borçlarını kapatan, borç transferi kredisi de alabilmektedirler.