Denizbank duyurdu! Banka müşterisi olan kişilere, uygun faizlerle 30.000 TL kredi ödemesi olacak

Denizbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada uygun faiz oranlarıyla birlikte 30000 TL'ye kadar ödeme olacağınızın haberi verildi.

Denizbank duyurdu! Banka müşterisi olan kişilere, uygun faizlerle 30.000 TL kredi ödemesi olacak

Denizbank 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 30000 TL ödeme vereceğini açıkladı. Denizbank, ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde sizlerde bireysel müşteri olmanız durumunda, Denizbank'ın başlatmış olduğu bu tüketici kredisi kampanyasına katılabilir, ilk taksit ödemeniz de 30000 TL'ye başvurunuzu yaparak, 90 gün ertelemeli olarak ödemelere başlayabilirsiniz.

Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların bu bankanın yayınlamış olduğu kredi politikalarına da uygun bir müşteri olması gerekiyor.

Denizbank, Üzerinden İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen tüm vatandaşlar, banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu bankanın ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte kredi notuna bakarak ve daha önce banka, çalışmalarına bakarak onay alması gerekiyor.

BAŞVURU

Denizbank kredi kampanyasına katılarak, sorunsuz bir şekilde başvuru yaparak, kredi işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara kredim TC kimlik ve doğum tarihi yazarak, 32 80 numarasına mesaj göndermesi durumunda kredi işlemleri gerçekleştirilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılacaktır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olmanız durumunda, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuç alabiliyor.

Kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alabilmeniz için banka kredi puanı 1600 ve üzerinde olan tüm vatandaşlara banka, hem uygun faizlerle kredi ödemesi gerçekleştiriyor hemde cep telefonunuz üzerinden atmış olduğunuz mesajda, kredi onayı sunuyor. DenizBank şubelerine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz gibi, bankanın internet bankacılığı uygulaması olan Denizbank, mobil uygulaması üzerinden de 7 24 kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank, mobil uygulamasını kullanabilmeniz için Denizbank üzerinde bir hesabınızın olması ve bu hesabınız üzerinden sizlere verilecek olan kredilerde düşük faizle işlemlerinizi 7 24 yapabilmeniz için internet şifresiyle mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler