Denizbank bu ay sonuna kadar 100.000 TL nakit kredi ödemesi vereceğini açıkladı

Denizbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun faiz oranları ile birlikte işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirli şartlar dahilinde ödemeler gerçekleştirileceği ve ihtiyaç kredisi hızlı bir şekilde kullandırılabileceği açıklandı.

Denizbank bu ay sonuna kadar 100.000 TL nakit kredi ödemesi vereceğini açıkladı

Denizbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun faiz oranları ile birlikte işlemlerini gerçekleştirerek nakit kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirli şartlar dahilinde ödemeler gerçekleştirileceği ve ihtiyaç kredisi hızlı bir şekilde kullandırılabileceği açıklandı. Denizbank tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun faizlerle kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde işlemler yapılacak ve ihtiyaç kredisi ödemeleri hesaplarına yatırılarak kullandırılacaktır.

Denizbank üzerinden başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştirilirken banka müşterisi olan vatandaşların Kredi ödemeleri hesaplarına yatırılarak hemen kullandırılmaktadır.

Denizbank üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız Cep telefonunuz üzerinden atacağınız sms ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilir ve kredi başvurunuzu bu şekilde yaptıktan sonra ödeme alabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim t.c kimlik doğum tarihi yazarak bu mesajı 32 80 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız ve ihtiyaç kredisini ne kadar onaylandığını görebilirsiniz.

Sms ile onay aldıktan sonra banka müşterisi olan vatandaşlar internet bankacılığı uygulamaları üzerinden bu işlemlerini gerçekleştirebilecekler ve ihtiyaç kredilerini hesaplarına yatırarak hemen kullanabileceklerdir.