Denizbank banka hesabı olanlara ödeme haberi geldi! Son dakika... 1-2-3 gün içinde hesaba atın!

Denizbank üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte uygun faiz oranlarıyla kredi kullanmak isteyen kişilere hemen aynı gün içinde ödeme yapılacağı açıklandı.

Denizbank banka hesabı olanlara ödeme haberi geldi! Son dakika... 1-2-3 gün içinde hesaba atın!

60000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında Denizbank, banka hesabı olan vatandaşlara gün içinde ödeme yapacağını duyurdu. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden başlatmış olduğu bu duyuru ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere belirli şartlar uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri vereceğini açıkladı.

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde ödeme yapılacak...

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde dilediğiniz zaman, işlemlerinizi gerçekleştirerek bankadan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Denizbank, sizlere uygun faiz oranları ile birlikte internet bankacılığı ve SMS ile kredi imkanı sağlarken, cep telefonunuz üzerinden atacağınız mesaj ile birlikte de hızlı bir şekilde kredi ödemesi alacağınızı açıkladı. Denizbank Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında verilen bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlar, 5 dakikada sonuç alabilmektedirler. Denizbank'ın resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

SMS kredi

Denizbank üzerinden 60.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankaya gitmeden SMS atarak da bu işlemi yapabiliyorsunuz. Ne kadar kredi onayı aldığınızı merak ediyorsanız, SMS atarak Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

DenizBank SMS kredi başvurusu numarası olan 3280 numarasına Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra gönderin. 5 dakika içerisinde ne kadar onay aldığınızı gösteren bir mesaj gelecektir. Ayrıca size yakın olan bir Denizbank şubesine sadece kimliğiniz ile birlikte giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler