Denizbank banka hesabı olan vatandaşlar, dikkat! Banka hemen sizlere ödeme vereceğini açıkladı!

Denizbank banka hesabı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada uygun faizlerle ödemeler verilecek.

Denizbank banka hesabı olan vatandaşlar, dikkat! Banka hemen sizlere ödeme vereceğini açıkladı!

Denizbank banka hesabı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada uygun faizlerle ödemeler verilecek. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz bu kampanyalara katılarak uygun faizlerle, Denizbank üzerinden kredi alabilirsiniz. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar istedikleri zaman kredi notu uygun olması durumunda, Denizbank'ın SMS kredi servisini kullanarak başvuru yapabiliyor.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere SMS ile hemen kredi onayı verileceği açıklandı.

SMS KREDİ

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi yazarak, cebimde kredi kampanyası numarası olan 32 80 numarasını bu mesajı gönderin. Denizbank, yaptığı kredi kampanyasında uygun faiz oranları ile birlikte sizlere işlem yapacak ve onaylanan kredileri, hesabınıza yatırarak, kullanmanız olanak sağlayacaktır. Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan tüm vatandaşlar diledikleri zaman bu bankadan kredi alabilmektedir.

Eğer banka şubesine gitmeden kredi kullanmak istiyorsanız DENİZBANK MOBİL Kredisi ile hemen onay alabilirsiniz. Bunun için internet bankacılığına giriş yapmanız gerekiyor. Kredi başvurusu sonrasında onay alırsanız 12 ay vadeli kredinizi hemen hesaba atabilirsiniz.

DENİZBANK ayrıca banka şubelerinden ve müşteri hizmetlerinden de kredi başvurusu imkanı tanımaktadır. Banka kredi onayı almanız için en az 1400 ve üzerinde kredi skorunuzun olması gerekmektedir.