Denizbank 50 yaş üzerine açıklama yaptı: 40.000 TL ödeme vereceğini açıkladı

Denizbank üzerinden 50 yaş üzerinde olan tüm vatandaşlara 40000 TL'ye kadar ödeme yapılacağı haberi verildi.

Denizbank 50 yaş üzerine açıklama yaptı: 40.000 TL ödeme vereceğini açıkladı

Emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşların 50 yaş üzerinde olması durumunda 40000 TL'ye kadar ödemeler verilecek. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz bu nakit kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlar, 36 ay vadeli kredi kullanabiliyor. Emekli maaş hesaplarınız eğer Denizbank üzerinde değilse, maaş, taşıma işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonrada bu bankadan kredi kullanabilirsiniz.

Kredi notu uygun olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde verilecektir.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu duyurular sonrasında kredi ödemelerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara 36 ay vadeli kredi işlemi yapıyor. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere cep telefonları üzerinden işlem yapılması olanak sağlanıyor.

DENİZBANK KREDİ İŞLEMLERİ

Denizbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, başvurunuzu cep telefonunuz üzerinden SMS ile hemen yapabilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar kredim TC kimlik ve doğum tarihini yazarak, 32 80 numarasına mesaj atabilir. Bu şekilde yapmış olduğunuz kredi başvuruları 5 dakika içerisinde sonuçlanır ve onaylanan tutar, nekadar olduğu hakkında bilgiler sizlere gönderilmektedir.