Denizbank 32 80 numarasına mesaj gönderen kişilere 40000 TL ödeme yapacak! Son dakika duyuruldu

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için yapılan kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere, Denizbank 40000 TL ödeme vereceğini açıkladı.

Denizbank 32 80 numarasına mesaj gönderen kişilere 40000 TL ödeme yapacak! Son dakika duyuruldu

Denizbank, ihtiyaç kredisi kampanyası dahlinde işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemesi gerçekleştirmeye devam edecek. Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlara 32 80 numaralarına gönderecekleri mesajlar ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştireceğini açıkladı. Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek ve dilediğiniz zaman kredi ödemesi alabileceksiniz.

Cep telefonları üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka kredi notu uygun olması ve yüksek olması durumunda, Denizbank, bu kişilere, Cebimde Kredi Kampanyası adı altında kredi imkanı sağlamaktadır. Cebimde Kredi Kampanyası adı altında ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar, banka politikalarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, istedikleri zaman ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler.

Denizbank kredi puanı 1400 ve üzerinde olan tüm vatandaşlar için ihtiyaç kredisi imkanı sağlarken, cep telefonları üzerinden mesaj atarak işlem yapacak olan kişiler kredim TC kimlik ve doğum tarihi yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda kredi başvurusunda bulunabilirler.

Sms ile başvuru yapamayan vatandaşlar ise nakit imkanından faydalanmak istiyorlarsa Denizbank resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu ile birlikte 36 ay vadeye kadar işlem yapacak ve ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme olan bu düşük faizli nakit kredi kampanyasını kullanacaksınız. Denizbank müşterisi olan kişiler ise Denizbank mobil uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusu yapabiliyor.