Daha önce emekli kredisi alanlar dikkat: O banka sizlere 50 bin TL daha verecek

Daha önce banka üzerinden 50000 TL'ye kadar emekli kredisi alan vatandaşlara 36 ay vadeli bir kredi kampanyası daha açıklandı.

Daha önce emekli kredisi alanlar dikkat: O banka sizlere 50 bin TL daha verecek

Daha önce banka üzerinden 50000 TL'ye kadar emekli kredisi alan vatandaşlara 36 ay vadeli bir kredi kampanyası daha açıklandı. Akbank tarafından yapılan bu duyuruda, emekli maaşı hesabı üzerinden daha önce kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapan tüm vatandaşlara 50000 TL'ye kadar daha ödemeler verileceği duyuruldu.

Akbank İhtiyaç Kredisi başvurusu olarak verilecek mi emekli maaşını bankalar üzerinden alan kişiler için öncelik tanınacak olan kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız bu, Akbank müşterisi olmanız durumunda, Akbank Direkt uygulamasını kullanarak işlem yapabileceksiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusunda, banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşların emekli olmaları durumunda 75 yaşına kadar bu bankadan şubelere gitmeden de gelir belgesiz 50000 TL kullanabileceğini söylemek istiyoruz.

50 bin TL emekli kredisi

Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurularında, şubelere gitmeden hemen ödeme alabilmeniz için Akbank Çağrı Merkezi numarası olan 444 25 25 numarası üzerinden şifre oluşturmanız gerekiyor. Akbank üzerinden direkt uygulaması aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen tüm emeklilere kredi başvurusu hızlı bir şekilde hesaplarına yatırılarak, hemen aynı gün içinde kullandırılır onaylanan bu krediler, hesaplara yatırıldığı takdirde de istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması haricinde kredi başvurusu yapabileceğiniz, Akbank internet sitesi, Akbank müşteri hizmetleri numarası ve Halkbank şubeleri bulunmaktadır.