Cüzdanında Akbank Kartı Olanlara Müjde: Banka 100.000 TL Limit Belirledi ve Nakit Ödeme Yapacağını Açıkladı

Akbank kartı olan vatandaşlar, 100000 TL'ye kadar artık hızlı bir şekilde gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanabilecekler.

Cüzdanında Akbank Kartı Olanlara Müjde: Banka 100.000 TL Limit Belirledi ve Nakit Ödeme Yapacağını Açıkladı

AkBank İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için 100000 TL'ye kadar nakit ödemesi verileceği açıklandı. Akbank, yapmış olduğu kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere öncelikli olarak kendi banka müşterisi olması durumunda hem internet üzerinden hem de ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere SMS ile onay vereceğini açıkladı.

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduktan sonra banka kredi politikalarına uygun olan tüm vatandaşları belirli şartlar dahilinde, ödemeler hızlı bir şekilde verilmektedir. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen vatandaşlara 5 dakikada sonuç verilecek kredi puanı uygun olması durumunda da bankanın kendi uygulamış olduğu güncel kredi faiz oranlarıyla birlikte işlem yapılacaktır.

AKBANK KREDİ

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunu, cep telefonunuz üzerinden SMS ile yapmak istiyorsanız, kredi TC kimlik ve kullanmak istediğiniz limiti yazdıktan sonra 44 25 numarasına mesaj göndermeniz ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan vatandaşlar, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi almak istiyorlarsa, sadece 50000 TL'ye kadar kredi limiti belirlemesi gerekiyor. 100 bin TL kredi onay aldıktan sonra banka şubelerine giderek de işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

100.000 TL kredi kullanmak isteyen müşteriler eğer Akbank müşterisi ise bu kredileri banka şubelerine gitmeden de alabiliyor. Bunun için internet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir.

Hesabınıza bağlı bir internet şifresi alarak, Akbank Direkt uygulamasına girerek buradan Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank müşterisi olan kişiler 100 bin TL'ye kadar alacaklarını kredilerde onay alırlarsa banka şubelerine gitmeden onay aldıkları limitleri hesaplarını anında atabileceklerdir.

Önceki ve Sonraki Haberler