Cumhurbaşkanlığı tarafından desteklenecek 0.49 faizli kredi için tarih belli oluyor! Tek imzaya kaldı

Cumhurbaşkanı tarafından desteklenecek olan 0.49 faizli ihtiyaç kredileriyle ilgili duyuru paylaşıldı.

Cumhurbaşkanlığı tarafından desteklenecek 0.49 faizli kredi için tarih belli oluyor! Tek imzaya kaldı

Nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için, kimlikleriyle birlikte işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan yararlanacak olan kişilere 0.49 faiz oranları ile birlikte kamu bankaları üzerinden kredi ödemeleri veriliyor. Devlet destekli olarak alabileceğiniz bu kampanyalardan yararlanacak olan kişilere sadece kamu bankaları olan Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden destek verilecek, onaylanan tutar hesaplara yatırılarak, hemen aynı gün içinde kullandırılacaktır.

0.49 faiz oranları ile birlikte kredi almak isteyen vatandaşlar, bu kampanya başladıktan sonra kendi kamu bankaları hesapları üzerinden alacakları internet şifreleriyle birlikte internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi alabilmektedirler. Cep telefonları üzerinden de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi alacak olan tüm vatandaşları 0.49 faiz oranları ile birlikte sadece 10000 TL ye kadarda ödeme alacağını söylemek isteriz.

Nakit başvurusunda bulunmak için bazı şartlarda istenmektedir. Sigortalı olarak çalışan ve emekli olan tüm vatandaşların maaşları kamu bankaları üzerinden olması durumunda ve daha önce bu bankalardan kredi veya kredi kartı kullanıp, düzenli ödemeler yapmış olmaları durumunda 0.49 faizle kredi kampanyasına katılabilirler. 0.49 faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlara Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, destek ödemesi gerçekleştirerek, kredi kullandırmaktadır. Banka şubeleri üzerinden değil başvurularınızı internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

0.49 faiz oranları haricinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler de kamu bankaları üzerinden düşük faizli yüksek limitli kredilerde kullanabiliyorlar.

Önceki ve Sonraki Haberler