Cumhurbaşkanı Açıkladı: Emekliye ek ödeme haberi doğru! Bugün başladı

Kamu bankaları üzerinden verilecek olan emekliler için ek ödemeler ilgili karar açıklandı.

Cumhurbaşkanı Açıkladı: Emekliye ek ödeme haberi doğru! Bugün başladı

Emekli maaş alan vatandaşlar için devlet destek olarak verilecek tek ödemeli kredi imkanından faydalanmak için uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda kullanabileceğiniz kredilerde Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank sizlere uygun faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi imkanı sağlar. Bankalar, yapmış oldukları ihtiyaç kredisi kampanyaları da özellikle devlet destekli olarak verecekleri kredilerde şartlar uygun olmanızı istemektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda istedikleri zaman alabilecekleri bu kredi kampanyalarına katılarak ihtiyaç kredisi ödemesinden faydalanabiliyor. Emekli maaşı, kamu bankaları üzerinde olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda Cumhurbaşkanlığı destekli kredi kampanyalarına katılarak hem internet üzerinden hemde mobil uygulamalar üzerinden diledikleri zaman ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu yapabilmektedir. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz ile kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalardan yararlanmak isteyen tüm vatandaşlara 3 banka üzerinden de kredi işlemleri hızlı bir şekilde verilmektedir.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden işlem yapacak olan kişiler, ayrıca internet bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunabiliyor. Cep telefonunuza indirmiş olduğunuz mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar işlemlerini gerçekleştirerek 3 ay ertelemeli kredi kullanabilir.

Bankalar üzerinden başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra kredi onay alırsanız bu para sizin, bankamatik hesabınıza yatar ve ATM üzerinden istediğiniz zaman çekebilir veya harcamasına yine atm kartınız ile yapabilirsiniz.