Cep telefonunuz üzerinden Akbank aracılığı ile bankaya gitmeden 45.000 TL ödeme alın!

Akbank, yapmış olduğu yeni kampanyada kendi banka müşterilerini düşünüyor ve 45000 TL kadar ödeme veriyor.

Cep telefonunuz üzerinden Akbank aracılığı ile bankaya gitmeden 45.000 TL ödeme alın!

Akbank, yapmış olduğu yeni kampanyada kendi banka müşterilerini düşünüyor ve 45000 TL kadar ödeme veriyor. Akbank, bu gece yapmış olduğu duyuruyla birlikte nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara Akbank Direkt uygulaması üzerinden 45000 TL'ye kadar ödeme vereceğini açıkladı. Akbank 45000 TL'ye kadar birlik, yapılan bu ödemelerde uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemelerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Akbank 45000 TL'ye kadar vermiş olduğu, ihtiyaç kredisinde uygun faiz oranları ile birlikte işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi ödemesi gerçekleştiriyor.

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kredi kullanabileceğiniz kampanyalara katılabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması kullanıyorsanız başvurunuzu istediğiniz zaman yapabilir, değerlendirmeye görebilir, değerlendirme sonucuna göre onaylanan tutarda, Akbank Direkt uygulaması üzerinden kendi hesabınıza yatırabilirsiniz.

Akbank üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların ihtiyaç kredisi alabilmeleri için banka müşterisi olmaması durumunda kredi notuna göre, kredi ödemeleri veriliyor. Akbank, yapmış olduğu kredi kampanyasında ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşların kredi kullanabilmeleri için ihtiyaç kredisi ödemelerini, SMS ile başvuru yaparak da vermektedir. Banka kredi puanı 1400 üzerinde olan tüm vatandaşlara, Akbank üzerinden kredi başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Akbank, SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderebilirsiniz. 44 25 numarasına gönderilen mesaj sonrasında ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirecek ve onaylanan kredinizi hesaba yatırılacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler