Cep telefonları üzerinden “SMS” atarak hemen ödeme verilecek! Mesaj atmak için banka bekliyor

Cep telefonları üzerinden mesaj atarak ödeme alacak olan tüm vatandaşlara hızlı bir şekilde bankadan kredi ödemesi verilecek.

Cep telefonları üzerinden “SMS” atarak hemen ödeme verilecek! Mesaj atmak için banka bekliyor

QNB Finansbank tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 50000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişilere banka uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeleri gerçekleştireceğini duyurdu. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, kredi uygun olarak vatandaşlar hemen aynı gün içinde ödenecek ve cep telefonları üzerinden SMS atarak, kişiler, şubelere gitmeden de başvurularını gerçekleştirebilecek. Başvuru yapacak olan vatandaşların bireysel müşteri olmaları durumunda işlemleri gerçekleştirilecek ve bu bankadan, diledikleri zaman kredi ödemesi alabilecekler.

BAŞVURU

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi işlemlerini gerçekleştirmek istiyorlarsa, kimlik numarasını 50 30 numarasına mesaj göndererek kredi başvurusu yapabilir.

50 30 numarasına mesaj olarak gönderdikten sonra, İhtiyaç Kredisi ödemelerinizi hızlı bir şekilde hesabınıza yatırabilecek ve onaylanan bu kredileri aynı gün içinde hesaplarınızı uygun faizlerle de atabileceksiniz.

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, kredi onayı alan tüm vatandaşların acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için onaylanan tutar ile birlikte en yakın banka şubesine gidebilir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan vatandaşların, benim ne şartlarda ilinde, ödemeler hemen verilmektedir. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsunuz? işlemleriniz hızlı bir şekilde yapılacak ve Acil İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak ödemeler verilecektir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda, Finansbank üzerinden istedikleri zaman ödeme alabileceğini de söylemek isteriz.