Cebini doldurmak isteyenlere müjde: O bankadan ATM kartınıza 40.000 TL verildi

Banka üzerinden 40000 TL'ye kadar ödeme alacak olan kişilere duyuru paylaşın.

Cebini doldurmak isteyenlere müjde: O bankadan ATM kartınıza 40.000 TL verildi

Acil ihtiyacı olan vatandaşlar için kredi işlemleri gerçekleştirecek olan Yapı Kredi Bankası ile birlikte Akbank, yapmış olduğu bu kampanyada banka ATM kartı hesabınız üzerinden sizlere 40000 TL ödeme veriyor. Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında 36 ay vadeye kadar ödenecek olan bu kredilerde uygun faizlerle işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşları, belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde veriliyor ve hızlı bir şekilde hesaplara yatırılıyor.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan kredi kampanyasında kredi politikalarına uygun olan tüm bireysel müşteriler, 18 yaşından büyük olmaları durumunda 40000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Akbank ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularını, bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24 yapabiliyor.

Akbank ve Yapı Kredi Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi dilerseniz SMS atarak da yapabilirsiniz.

SMS KREDİ: Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka müşterisi olmama durumunda da, işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Akbank, SMS ile kredi başvurusu için kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı 44 25 numarasına, Yapı Kredi Bankası, SMS kredi başvurusu için bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihi yazarak, 44 11 numarasına mesaj atmanız, yeterli olacak.