Cebinde İş Bankası Kartı Olan Kişilere Önemli Haber! Bankadan 50 bin TL Ödeme Alınacak

Cebinde iş bankası kartı olan herkes başvurularını gerçekleştirerek, bu bankadan 50000 TL ödeme alabiliyor.

Cebinde İş Bankası Kartı Olan Kişilere Önemli Haber! Bankadan 50 bin TL Ödeme Alınacak

Cebinde iş bankası kartı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 50000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan kişilere belirli şartlara uygun olmaları durumunda kredi ödemeleri verileceği açıklandı. İş bankası ihtiyaç kredisi kampanyası adı altında başlatılan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde 36 ay vadeli kredi ödemesi banka müşterisi olan vatandaşlara düşük faizi verilecektir.

İş bankası üzerinden gerçekleştirilen bu kampanyalarda, nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşların bireysel müşteri olması ve başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin daha önce banka çalışmaları olması durumunda kredi ödemeleri verilmektedir. Kredi işlemlerini gerçekleştirerek, uygun faizlerle ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda iş Bankası şubelerine giderek de işlem yapabiliyor.

İş bankası kredi kampanyası...

İş bankası üzerinden başlatılan kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşların banka müşterisi olması durumunda müşteri hizmetleri numaralarını arayarak iş cep, uygulama şifresi alması öneriliyor. İş cep uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurularında, banka müşterisi olan tüm vatandaşlara hemen aynı gün içinde tüm bankacılık işlemleri hızlı bir şekilde yapılabildiği gibi kredi işlemleri de yapılacağı açıklandı.

50000 TL'ye kadar kredi kullanabileceğiniz İş Bankası üzerinden sizlerde başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda iş cep uygulaması üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde hesabınıza alırsınız. Kredi başvurusu gerçekleştirecek olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olup, kredi puanı da 1350 ve üzerinde olması durumunda bu bankanın yapmış olduğu kampanya katılmalarında herhangi bir engel yoktur.

Emekli olan vatandaşlar ise emekli maaş hesapları üzerinden işlem yapacağı için emekli maaşını bu bankaya taşıması gerekiyor ve bu şekilde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunması gerekiyor.