Burgan Bank ve PTT’yi meşhur eden emekli kredisi devam ediyor! Herkes merakla bekliyordu

Burgan Bank PTT üzerinden verilen emekli kredileri ile ilgili duyuru paylaşıldı. 100 bin TL'ye kadar emekli kredisi ödenecek.

Burgan Bank ve PTT’yi meşhur eden emekli kredisi devam ediyor! Herkes merakla bekliyordu

Burgan Bank PTT üzerinden verilen emekli kredileri ile ilgili duyuru paylaşıldı. 100 bin TL'ye kadar emekli kredisi ödenecek. Emekli maaşı alan vatandaşlar için gerçekleştirilen yeni kampanyada 24 ay vadeli olarak verilecek emekli kredisi, Burgan bank ve PTT Bank üzerinden ödenmeye devam ediyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirerek, kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalarda, emekli maaşınızın bankalar üzerinde almanız durumunda sizlere ödeme veriliyor.

2 banka üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için uygun faizlerde kredi ödemeleri gerçekleştirilirken, aynı zamanda ihtiyaç kredisi kullanacak olan emeklilerin borçlarına kapatılıyor. Burgan Bank ve PTT Bank üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen emeklilerin maaş müşterileri olmaları durumunda, işlemlerini şubeler üzerinden yapabilirler.

Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Burgan Bank ve emekli kredisi kullanacak olan kişiler için kampanya başlatan PTT 100000 tl kredi işlemleri için banka şubeleri üzerinden başvuru alıyor. Emekli maaşınızı bu bankalara taşıyarak, işlemlerinizi gerçekleştirebilir hem ihtiyaç kredisi, hem borç kapatma kredisi, hem de bankalar üzerinden emekli promosyonu alabilirsiniz.

Emekli maaşını PTT üzerinden alan kişiler, şubelere gidecek zaman olmamaları durumunda ise cep telefonları üzerinden SMS atarak ödeme alabiliyor. Sms ile nakit kampanyasına başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına gönderin.