Bugünden itibaren ödeme verilecek: Denizbank duyuru yaptı

Denizbank üzerinden başlatılan kampanyada nakit kullanacak olan kişiler, bugünden itibaren ödeme alabilecekler.

Bugünden itibaren ödeme verilecek: Denizbank duyuru yaptı

Son dakika haberiyle birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere müjdeli haber geldi. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte bugünden itibaren 50000 TL gelir belgesiz ödeme verilecek.

Denizbank tarafından yapılan kampanyada bireysel müşteriler kredi kullanabilecekler ve 36 ay vadeye kadar ödeme alabilecekler. İlk kredi taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak işlem yapabileceğiniz bu kredi kampanyalarına katılacak olan tüm vatandaşlara bankalar uygun faizlerle kredi ödemeleri vereceğini açıkladı.

DENİZBANK KREDİSİ ÖDEMESİ

Denizbank banka kredi notuna bakarak işlemlerini gerçekleştirmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların 18 yaşından büyük olmaları durumunda işlemleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Denizbank, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, banka kredi notu: 1400 Ve üzerinde olması, banka tarafından isteniyor. Daha önce ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların bankalardan kredi kartı veya kredi ödemeleri yapmış olmaları, banka tarafından istenmektedir.

Bireysel müşteri olan vatandaşlar, Denizbank üzerinden verilecek ve bugünden itibaren hesaplara yatacak olan ödemeleri, Deniz, mobil uygulaması üzerinden de başvuru yaparak alabiliyor. Deniz mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredileri, sizlere, masrafsız ve gelir belgesiz olarak veriliyor.

Denizbank üzerinden aynı zamanda cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da başvuru yapabilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu için kredim TC kimlik doğum tarihi, aralarda boşluk bırakarak yazdıktan sonra 32 80 numarasına gönderin.