Bu Yıl Emeklilerin Yüzü Gülecek! Maaşlara Ek 5 Bin TL Ödeme! Tek Seferde Alınabilecek

Yeni yıl ile birlikte emeklilere yapılan zamdan sonra gözler bankalardan gelecek promosyon haberlerine çevrildi

Bu Yıl Emeklilerin Yüzü Gülecek! Maaşlara Ek 5 Bin TL Ödeme! Tek Seferde Alınabilecek

Yeni yıl ile birlikte emeklilere yapılan zamdan sonra gözler bankalardan gelecek promosyon haberlerine çevrildi. Müşteri kaybetmek isteyen bankalar yeni yıl ile birlikte kampanyalarını başlattı. İlk kampanyayı açıklayan Fibabanka müşterileri için özel kampanyalar yürütüyor. Emekli maaşlarına ek olarak 5 bin lira ödeme yapacak. Banka tarafından verilecek kampanyaya katılım nasıl olacak? Kampanya ile ilgili merak edilen konular için detaylar haberimizde…

Ocak ayı itibari ile belli olan emekli maaşları, bankalar tarafından yakından takip ediliyor. Güncellenen maaşlara göre bankalar promosyon ücretlerini güncelledi. Hali hazırda müşterisini elinde tutma ve başka müşteriler kazanmak için bankalar dev kampanya başlattı. Müşterisini korumak isteyen Fibabanka yeni kampanyasını duyurdu. Maaşa ilave olarak 5 bin lira tutarında ödeme yapılacak.

Maaşa Ek 5 Bin TL Ödeme

Emekli maaşlarına yapılan zamdan sonra, bankalar yeni kampanyalarını başlattı. Müşterilerini elinde tutmak isteyen Fibabanka yeni kampanyasını tanıttı. Emekli müşterilere özel yapmış olduğu kampanyada maaşa ilave olarak 5 bin lira ödeme yapacağını duyurdu.

Emekli maaşını banka üzerine taşıyan kişiler için özel düzenlenmiş olan kampanyada 3 yıllığına banka müşterisi olma taahhüdü veren kişi, alınan maaşın tutarına göre promosyondan faydalanabilecek. Banka tarafından verilecek promosyona hak kazanmak için bankanın müşterisi olmak gerekir. Banka müşterisi olmak için banka şubesine giderek veya mobil uygulama üzerinden banka müşterisi olabilirsiniz.

2023 Fibabanka Promosyon Ücretleri

Fibabanka tarafından uygulamaya koyulacak kampanya ile ilgili olarak birçok kişi araştırma yapıyor. Promosyon ödemeleri ne kadar oldu? Banka ne kadar promosyon ödemesi yapacak? Sorularını araştıran kişiler, banka tarafından verilecek promosyonları merak ediyor. Merak edilen 2023 Fibabanka promosyonları

  • 3.500 TL maaş alan emeklilere 3 000 TL
  • 3.500 ile 7.500 TL arasında maaş alan emeklilere 3.500 TL,
  • 7.500 ile 10.000 TL arasında maaş alan emeklilere 4.500 TL
  • 10.000 TL ve üzeri maaş alan emeklilere 5.000 TL ödenmektedir.

Kampanyaya Ait Ayrıntılar

Fibabanka kampanyaya ait detayları açıkladı. Emeklilere özel bankacılık hizmetlerinde avantajlı fiyatlandırmalar ve pratik ürünler sunuyor. Şubelerin yanı sıra diğer kanallardan bankacılık işlemleri gerçekleştirmede hesap işletim ücreti alınmıyor.